Deň otvorených dverí – Konzultačný deň

V rámci školského roka 2020/2021 sme si pre Vás pripravili online formu DOO – Konzultačného dňa, v rámci ktorého sa môžete informovať o možnostiach štúdia na našich troch stredných školách – Konzervatóriu, Strednej športovej škole a Škole umeleckého priemyslu PinkHarmony.

V prípade záujmu Vás prosíme záväzne vyplniť a odoslať formulár, ktorý zároveň slúži ako spôsob pripojenia sa na ONLINE DOO – FORMULÁR

Bez vyplneného a odoslaného formulára nebude možné pripojiť sa na toto podujatie. Formulár je potrebné poslať najneskôr deň pred podujatím do 15:00 hod.

LINK na pripojenie sa Vám bude následne odoslaný na e-mailovú adresu, ktorá bude uvedená vo formulári. Pomocou tohto linku sa budete môcť pripojiť a konzultovať vaše otázky priamo s jednotlivými pedagógmi a vedením našich škôl.

Deň otvorenej obrazovky – Konzultačný deň – 16. 4. 2021 prebehne formou ONLINE (v prípade priaznivej situácie aj PREZENČNE za dodržania prísnych hygienických opatrení) prostredníctvom aplikácie Google Meet (v prípade pripájania sa pomocou mobilného zariadenia je potrebné túto aplikáciu stiahnuť na Google Store / App Store)

 

Komentáre sú uzavreté

Scroll to top