Artcamp / Športcamp

Domov » Aktuality » Artcamp / Športcamp

on nov 6, 19 • by • with Komentáre vypnuté na Artcamp / Športcamp

Artcamp / Športcamp

Pin It

Máme tu prvé zábery z prvého dňa pripraveného týždňa zážitkového učenia sa s názvom Artcamp / Športcamp. Dnešný deň sa niesol v duchu zdravej výživy, telesných meraní, herectva, spevu a hudby, ale aj umenia nie len u nás v škole ale aj na UMB v Banskej Bystrici.

 

Artcamp aj Športcamp u nás pokračujú ďalej. Dnes si naši žiaci vyskúšali historický šerm, spevácky workshop a sociálno-psychologický workshop 🙂 Na ďalšie fotky sa môžete tešiť už onedlho

Dnes sme v Artcampe a Športcampe pokračovali workshopmi: Výroba marionet, Historický šerm, Spevácke variácie v speváckom prevedení, EMS systém X body (budovanie svalovej hmoty, zvýšenie kondície a regenerácia svalov), spevácky workshop a ďalšie.

Máme tu predposledný deň plný interaktívneho vyučovania a workshopov. Pokračovali sme vo vytváraní marionet, vyskúšali sme si klasický tanec a pantomímu, opäť sme si zaspievali ale taktiež sme sa učili fotiť. V rámci športu sme si vyskúšali rôzne balančné a CORE cvičenia a volejbal 🙂

Artcamp u nás pokračuje posledným dňom. Žiaci sa zdokonaľujú v umení historického šermu, moderného tanca alebo si mohli pozrieť, čo všetko obnáša práca v grafickom štúdiu (boli sme v Kleme). Naši športovci sa zúčastnili napínavého volejbalového turnaja, z ktorého vám prinášame videozáber v ďalšom príspevku.

Related Posts

Komentáre sú uzavreté

« Previous Next »

Scroll to top