Deň otvorených dverí – Konzultačný deň

Domov » Aktuality » Deň otvorených dverí – Konzultačný deň

on jan 8, 21 • by • with Komentáre vypnuté na Deň otvorených dverí – Konzultačný deň

Deň otvorených dverí – Konzultačný deň

Pin It

V rámci školského roka 2020/2021 sme si pre Vás pripravili online formu DOD – Konzultačného dňa, v rámci ktorého sa môžete informovať o možnostiach štúdia na našich troch stredných školách – Konzervatóriu, Strednej športovej škole a Škole umeleckého priemyslu PinkHarmony.

V prípade záujmu Vás prosíme záväzne vyplniť a odoslať formulár, ktorý zároveň slúži ako spôsob pripojenia sa na ONLINE DOD – FORMULÁR

 

Bez vyplneného a odoslaného formulára nebude možné pripojiť sa na toto podujatie. Formulár je potrebné poslať najneskôr deň pred podujatím do 20:00 hod.

LINK na pripojenie sa na Deň otvorených dverí Vám bude následne odoslaný na e-mailovú adresu, ktorá je uvedená vo formulári. Pomocou tohto linku sa budete môcť pripojiť a konzultovať vaše otázky priamo s jednotlivými pedagógmi a vedením našich škôl.

 

DOD-Konzultačný deň – 15. 1. 2021 prebehne výhradne formou ONLINE! prostredníctvom aplikácie Google Meet (v prípade pripájania sa pomocou mobilného zariadenia je potrebné túto aplikáciu stiahnuť na Google Store / App Store)

Related Posts

Komentáre sú uzavreté

« Previous Next »

Scroll to top