DOD 5.11.2021

Domov » Aktuality » DOD 5.11.2021

on okt 13, 21 • by • with Komentáre vypnuté na DOD 5.11.2021

DOD 5.11.2021

Pin It

V rámci školského roka 2021/2022 sme si pre Vás pripravili online formu DOD – Konzultačného dňa, v rámci ktorého sa môžete informovať o možnostiach štúdia na našich troch stredných školách – Konzervatóriu, Strednej športovej škole a Škole umeleckého priemyslu PinkHarmony.

V prípade záujmu Vás prosíme záväzne vyplniť a odoslať formulár, ktorý zároveň slúži ako spôsob pripojenia sa na ONLINE DOD – FORMULÁR

Bez vyplneného a odoslaného formulára nebude možné pripojiť sa na toto podujatie. Formulár je potrebné poslať najneskôr deň pred podujatím do 15:00 hod.

LINK na pripojenie sa Vám bude následne odoslaný na e-mailovú adresu, ktorá bude uvedená vo formulári. Pomocou tohto linku sa budete môcť pripojiť a konzultovať vaše otázky priamo s jednotlivými pedagógmi a vedením našich škôl.

Deň otvorenej obrazovky – Konzultačný deň – 5. 11. 2021 prebehne formou ONLINE  aj PREZENČNE (za dodržania prísnych hygienických opatrení) prostredníctvom aplikácie Google Meet (v prípade pripájania sa pomocou mobilného zariadenia je potrebné túto aplikáciu stiahnuť na Google Store / App Store)

Related Posts

Komentáre sú uzavreté

« Previous Next »

Scroll to top