Majsterky Fitness

Túto stránku by sme chceli venovať našim výnimočným žiačkam – žiačkam Tanečného – FITNESS odboru ZUŠ PinkHarmony, kde pod vedením skúsenej trénerky Ing. Barbory Machalovej trénuje a súťaží mnoho úspešných dievčat.

Tu sú niektoré z nich:

Nelli Novodomská

Získala krásne PRVÉ miesto na slovenských súťažiach ako Šport festival Slovakia, Veľká cena Nitry alebo Galéria Fitness Cup Košice a mnohých iných, na európskych súťažiach ako European Children Fitness Championships Budapest, GP PEPA Opava superfinále open a iných, ale najmä CELOSVETOVÝCH súťažiach – IFBB World Children Fitness Championships Srbsko

 

 

 

 

 

 

 

Alexandra Uhrínová

Naša mladučká fitnesska sa doteraz vynikajúco umiestnila vo svojej kategórii (do 7 rokov) na mnohých súťažiach. Za spomenutie určite stojí napríklad krásne 2. miesto v súťažiach Veľká cena Starej Ľubovne, Galéria cup Košice, 3. miesto v súťaži VC Zvolena alebo 4. miestoPrievidza cup, M SR Trenčín a mnohých iných súťažiach. Na IFBB World Children Fitness Championships v Srbsku sa umiestnila na skvelom 5. mieste.

 

 

 

 

 

 

Dianka Nguyen Xuanová

Ďalší fantastický talent – Dianka Nguyen Xuanová, má k dodnes na svojom konte množstvo úspechov. Spomenúť treba úžasné 6. miesto v súťaži Športfestival  Trenčín alebo 9. miesta v súťažiach Pohár primátora mesta Žilina a  Veľká cena Starej Ľubovne a nakoniec 10. miesto v súťažiach Veľká cena Lipian a Veľká cena Nitry. Gratulujeme a želáme veľa ďalších úspechov.

 

 

 

 

 

 

 

Simonka Maťuchová

Za spomenutie taktiež stojí naša výnimočná fitnesska Simonka Maťuchová, ktorá sa okrem fitness venuje aj tvorbe v rámci Odboru audiovizuálnej a multimediálnej tvorby na našej ZUŠ. Vo fitness stojí za zmienku krásne 2. miesto v súťaži M SR Žilina, 4. miestoPohárovej súťaži Košice, 5. miesto na Športfestivale Trenčín, 6. miesto v Pohárovej súťaži Prievidza alebo 7. miesta v súťažiach Pohárová súťaž Stará Ľubovňa a Pohárová súťaž Liptovský Mikuláš.

 

 

Komentáre sú uzavreté

Scroll to top